Organizmo ir imuniteto stiprinimui

vitarojal

Produktų linija su bičių pieneliu vartojama kaip pagalbinė žmogaus organizmą stiprinanti priemonė, imuninės sistemos palaikymui
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

apivet

Apsauginis odos tepalas su propoliu, skirtas jūsų augintinių natūraliai odos priežiūrai ir regeneracijai. Ypač rekomenduojamas naudoti sausai ir pleiskanojančiai odai, esant įvairiems vabzdžių įkandimams ir įgėlimams bei odos niežėjimo mažinimui.

apipharma

UAB „MILESFARMA“ oficialus kroatų farmacinės kompanijos „Apipharma d.o.o.“ atstovas Lietuvoje. „Apipharma d.o.o.“ nuo senų laikų išsaugojo tradicinius bitininkystės ir sodininkystės amatus.
Savo veiklą kompaniją pradėjo 1974 metais kaip medaus ir bičių produktų gamintoja.
0
tiekiami produktai
0
probleminių sričių
0
produktai su propoliu​

straipsniai | naudingi patarimai

Imuniteto stiprinimui

Sumažėjus organizmo atsparumui, nusilpus imuninei sistemai tampame neatsparūs virusams, todėl mus dažnai kamuoja sloga, kvėpavimo takų ligos, gerklės ar tonzilių uždegimai. Stiprinti imuninę sistemą reikia

Daugiau »

sunmed

Apsaugos priemonės su GOTU KOLA (CENTELLA ASIATICA) ekstraktu suteikia jūsų odai optimalią apsaugą. Specialūs foto stabilūs UVA ir UVB filtrai, turintys dvigubą poveikį prieš ultravioletinius spindulius (atspindi ir sugeria saulės spindulius), užtikrina labai aukštą apsaugą nuo intensyvių saulės spindulių ir jų žalingo poveikio.
NAUJIENA