BANKINIS PAVEDIMAS

Už prekes galite atsiskaityti išankstiniu banko pavedimu, pervesdami sumą už prekes į šią banko sąskaitą:

  • Gavėjo pavadinimas: UAB „Milesfarma“
  • Gavėjo sąskaita: LT33 7290 0000 1346 7491
  • Gavėjo bankas: AB „Citadele“ bankas
  • Mokėjimo paskirtis: milesfarma.lt užsakymas nr. #xxx

Atlikdami išankstinį pavedimą, formuodami mokėjimą, būtinai nepamirškite mokėjimo paskirtyje nurodyti užsakymo numerio. Atliekant išankstinį pavedimą, reikia pervesti tokią pat pinigų sumą kaip ir užsakymo suma.

Gavę sėkmingą apmokėjimą, el. paštu Jums atsiųsime PVM sąskaitą – faktūrą.

APMOKĖJIMAS NAUDOJANT „PAYSERA” BANKINĘ SISTEMĄ

Ši sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į „Paysera“ sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą. Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

Atsiskaityti per „Paysera“ Jūs galite, jei esate nors vieno iš išvardytų bankų klientais: AB Swedbank bankas; AB DnB bankas; AB SEB bankas; AB Citadele bankas; Danske Bankas; AB Nordea Bank; AB Šiaulių bankas.

Gavę sėkmingą apmokėjimą, el. paštu Jums atsiųsime PVM sąskaitą – faktūrą.