Atstovaujame

Esame sukaupę virš 20 metų patirties farmacijos srityje. Dirbame su dabartiniais Vakarų Europos partneriais. Mes visada ieškome naujų būdų kaip pagerinti savo farmacines paslaugas, teikti jas tiksliai, patikimai ir operatyviai. Mes nuolat ieškome naujų partnerystės galimybių su klientais. Esame atviri bendradarbiavimo pasiūlymams ir galime aptarti įvairų abipusiai naudingą bendradarbiavimą. Esame oficialus kroatų kompanijos „Apipharma d.o.o.“ atstovas Lietuvoje.

„APIPHARMA, Ltd“ Kroatija

Kroatijos farmacinė kompanija „Apipharma d.o.o.“ nuo senų laikų išsaugojo tradicinius bitininkystės ir sodininkystės amatus. Savo veiklą kompaniją pradėjo 1974 metais kaip medaus ir bičių produktų gamintoja, o nuo 1996 m. tapo komercine farmacijos įmone, kurios gamybos vieta yra Našicėje (Kroatija). Kompanijos produktų gamybos įrenginiai buvo sukurti taip, kad padidintų gamybos pajėgumus pagal visus būtinus geros gamybos praktikos reikalavimus.

Visos kompanijos gaminių technologijos žaliavos yra natūraliai išsaugotos aplinkos. Gamybos metodai yra mechaniniai arba galeniniai (tinktūros, ekstraktai, sirupai, vandenys), o tai leidžia išsaugoti kiek įmanoma daugiau natūralių produkcijos žaliavų, kurios gali būti identifikuojamos kiekviename gaminyje.

Daugybė apdovanojimų paskatino kompanją įdiegti ISO 9001, ISO 13485 ir HACCP sistemas, kad būtų gauti dar geresni kokybės ir efektyvumo produktai, lygūs naujoms užsienio rinkų technologijoms.

„Apipharma d.o.o.“ šūkis „Ars pharmaceutica mellitus“ – „Medaus gamybos menas“, aiškiai parodo įmonės tikslus gaminti platų gamtinių produktų asortimentą, išlaikant aukštą kokybės lygį.

Kompanija gamina 35 produktus (maisto papildai, specialios paskirties kosmetika, medicinos priemonės) iš medaus, bičių produktų ir gydomųjų žolių. Apipharma kompanijos produktai daug kartų įvertinti ir apdovanoti Kroatijoje ir kitose Europos šalyse.

Plačiau: www.apipharma.hr

„MOKOSH“ tai išskirtinė, natūralių priemonių linija skirta veido ir kūno odos priežiūrai. „MOKOSH“ siūlo platų odos priežiūros priemonių asortimentą, kuriame yra atskiros produktų linijos pritaikytos tiek profesionalams, tiek kasdieniam naudojimui namuose. Dėl kruopščiai parinktų, aukštos kokybės ingredientų derinio, kontroliuojamos kokybės „Mokosh“ atitinka aukščiausius tarptautinius natūralios kosmetikos gamybos reikalavimus.

Kompanijos kosmetikos gaminiai yra hipoalergiški, gaminami tik iš natūralių augalinės kilmės medžiagų, juos kuriant nebuvo atliekami bandymai su gyvūnais.

„MOKOSH“ produktai skirti asmenybėms, vertinančioms išskirtinį skonį, grožį bei nepriekaištingą kokybę.

Plačiau: www.mokosh.eu

Tai pažangi, profesionali kosmetika veido ir kūno priežiūros procedūroms. Platus priemonių asortimentas suteikia darbui kabinete įvairovę.

Su „DENOVA PRO“ priemonėmis ne tik įdomu ir malonu dirbti, bet ir pasiekiami puikūs rezultatai.

Plačiau: www.denovapro.com