„APIPHARMA, Ltd“, Kroatija

Kroatijos farmacinė kompanija „Apipharma d.o.o.“ nuo senų laikų išsaugojo tradicinius bitininkystės ir sodininkystės amatus. Savo veiklą kompaniją pradėjo 1974 metais kaip medaus ir bičių produktų gamintoja, o nuo 1996 m. tapo komercine farmacijos įmone, kurios gamybos vieta yra Našicėje (Kroatija). Kompanijos produktų gamybos įrenginiai buvo sukurti taip, kad padidintų gamybos pajėgumus pagal visus būtinus geros gamybos praktikos reikalavimus.

Visos kompanijos gaminių technologijos žaliavos yra natūraliai išsaugotos aplinkos. Gamybos metodai yra mechaniniai arba galeniniai (tinktūros, ekstraktai, sirupai, vandenys), o tai leidžia išsaugoti kiek įmanoma daugiau natūralių produkcijos žaliavų, kurios gali būti identifikuojamos kiekviename gaminyje.

 

 

 

Daugybė apdovanojimų paskatino kompaniją įdiegti ISO 9001, ISO 13485 ir HACCP sistemas, kad būtų gauti dar geresni kokybės ir efektyvumo produktai, lygūs naujoms užsienio rinkų technologijoms.

„Apipharma d.o.o.“ šūkis „Ars pharmaceutica mellitus“ – „Medaus gamybos menas“, aiškiai parodo įmonės tikslus gaminti platų gamtinių produktų asortimentą, išlaikant aukštą kokybės lygį.

Kompanija gamina daugiau nei 35 produktus (maisto papildai, specialios paskirties kosmetika, medicinos priemonės) iš medaus, bičių produktų ir gydomųjų žolių. Apipharma kompanijos produktai daug kartų įvertinti ir apdovanoti Kroatijoje ir kitose Europos šalyse.

Plačiau: www.apipharma.hr

 

„IMMITEC NORGE AS“, Norvegija

Tarptautinė skandinavijos kompanija „Immitec“ įkurta 1984 m. Tai viena iš pirmųjų įrodymais pagrįstų vartotojų sveikatos ir maisto papildų kompanijų Skandinavijos regione.

Kompanijos „Immitec“ yra tarptautinė bendrovė, kurios pagrindinė buveinė yra Tonsberge (Norvegija), kurios dukterinės įmonės ir atstovybės yra Suomijoje, Jungtinėje Karalystėje, Rumunijoje, Brazilijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje.

Plačiau: www.immitec.no